6 Kasım 2014 Perşembe

Sally Hansen Instant Cuticle Remover - 15 Saniyede Tırnak Eti Çıkarıcı

Kuaförlerde, güzellik salonlarında kullanılan manikür pedikür malzemelerinin hijyeni biz kadınlar için önemli sorunlardan biri. Bunu önlemek için güvendiğiniz salonlara gidebilir veya kendi malzemelerinizi salona götürebilirsiniz. Ama çalışanların sizin getirdiğiniz penslere, törpüye el aşınalı olmadığı için bazen zorluk yaşayabilirsiniz.


Benim gibi çeşitli sebeplerle kendi manikürünüzü evinizde kendiniz yapıyor iseniz bu ürüne sahip olmanızı şiddetle öneririm, tırnak etlerinizden kolaylıkla kurtulacak ve işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Kullanımı oldukça kolay;  ‘’mucizevi’’ ürünü tırnak etlerinize tırnağa gelmeyecek şekilde ince bir şerit halinde sürdükten sonra 10-15 saniye kadar bekletip bir itici yardımıyla nazikçe itiniz, (eğer sert etlere sahipseniz 1 dakikaya kadar bekletebilirsiniz – ama bir dakikadan fazla değil- ) birçok yerde bu ölü deriyi temizlemek için kestiklerini okudum ancak etleriniz çok fazla değilse itmenizi tavsiye ederim. Çünkü tırnak etlerini keserek manikür yapmak tırnak etlerimizi mikroplara açık ve hassas hale getirir. Hele bir de bu kullanılan malzemeler sterilize edilmemişse vay halimize… Bu itme işlemini bir pamuklu çubuk yardımı ile de yapabilirsiniz. Ardından ellerimizi yıkıyoruz. Ve bu kadar! 


Böylece tırnaklarınızdaki ölü derileri kesmeden, kanatmadan pratik ve sağlıklı bir şekilde kurtulmanızı sağlayabilir zamandan ve bütçeden tasarruf edebilirsiniz. Ürün ambalaj olarak çok büyük gözükmese bile az bir miktar uygulandığı için uzun zaman kullanılabilir.


Sevgiler

1 yorum:

  1. Merhaba

    Blogunu süslü şirinenin blog keşif etkinliğinden buldum takipteyim

    Bloguma beklerim http://pembemakyajcantam.blogspot.com.tr/

    YanıtlaSil